Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-17 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Benefiční Galavečer boxu pro dětského Klokánka Olomouc
21.12.2021

Benefiční Galavečer boxu pro dětského Klokánka Olomouc

Benefiční Galavečer boxu pro dětského Klokánka Olomouc

Né každý má štěstí mít kompletní rodinu, nebo milující rodiče. A tak jakmile jsme se v naší firmě Reva-Sport dozvěděli o Benefiční akci na podporu opuštěných dětí, kterou pořádala firma Romeos Barbeshop společně s Patron Boxing, tak jsme neváhali a rozhodli se akci podpořit a věnovat ceny(Sportovní výživu), pro vítěze Boxerských zápasů! Aby boxeři mohli po těžkém boji díky našim cenám doplnit energii, ale také, aby byly motivováni ke skvělému výsledku v ringu :)   

Na Galavečeru byl také jedním z hostů profesionálních sportovců náš Jiří Procházka, který v rozhovoru s moderátorem nastínil jak probíhá jeho den jako profesionálního sportovce a co například člověk jako on musí všechno sníst :))Náš Jiří byl zde i zástupcem naší firmy a tak předával ceny vítězům boxerských zápasů :)

Na galavečeru byl i náš stánek Reva-Sport, kde každý návštěvník mohl ochutnat zdarma výrobky světových značek, které prodáváme. A každý návštěvník si mohl odnést i menší dáreček v podobě klíčenek značky MUTANT, Testery značek PEScience a MUTANT, Kelímky na vodu značky MUTANT.
Ale také se lidé mohli vyfotit a přijít si pro podpis od našeho Jiřího Procházky, profesionálního kulturisty a 4 násobného Mistra Světa. Na stánku s naším Jiřím byla také naše Ambasadorka Kristýna, která našemu stánku dodávala ten pravý "šmrnc", takže bylo rozhodně na co koukat :).

Team REVA-SPORT

Akce se vydařila a pro děti se díky sponzorům nakonec vydražilo a na vstupném vybralo téměř 120 000 korun‼️Jsme moc rádi, že jsme mohli být něčeho, tak skvělého součástí a také se nějakým způsobem podílet. :)

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Naše značky 

                                                                          

 

a další ...

 

Kde nás najdete

          Stupkova 18, Olomouc, 779 00

    (bývalá budouva Českého telecomu)

                            4. patro

Kontakty
Reva Sport
Reva Sport
(Po-Pá, 8-17 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz