Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-17 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

CELLUCOR

CELLUCOR

Výrobce doplňků výživy Cellucor se snaží vyvíjet produkty, které pomohou sportovcům čelit výzvám překonávat těžké překážky. Jejich heslo je "Better is never enough" a s ním přináší firma Cellucor své výrobky na trh a již 15 let vytváří, dnes již legendární produkty, jako je pre-workout C4 nebo C4 Ripped.

Od začátku prosazovala značka Cellucor politiku špičkové kvality, integrity a trvalé inovace se soustředěním se na jeden cíl. Zajistit nejlepší výsledky a kvalitu života zákazníka. Každý krok výzkumu a výroby prochází náročnou kontrolou kvality, aby dosáhli maximum a zajistili bezpečnost.

Cellucor je mnoha oceněními ověnčená společnost zaměřující se na prémiový vývoj, inovace a hlavně na vaše výsledky. Společnost usiluje o to být lídrem a mít hlavní slovo v udávání směru vývoje sportovní výživy a doplňků stravy. Průběžně znovu oběvuje sama sebe a aktualizuje svoje představy jakým směrem jít a díky tomu byla oceněna např. jako nejrychleji rostoucí společnost v USA v roce 2011 a 2012. Kvůli své silné orientaci na koncového zákazníka každá část výzkumu i výroby prochází důslednou kontrolou kvality tak, aby byla dosažena maximální bezpečnost. Cellulor se spoléhá na zákazníka a jeho výsledky. Právě tyto faktory vedou jejich marketingovou kampaň, a slouží jako základ úspěchu. Jaká je firma, tak jsou i její zákazníci. Žijí na přísných dietách, tvrdě trénují a požadují výsledky. Díky produktům Cellulor se přibližují ke svému cíli maximálně rychle a efektivně.

Naše firma REVA-SPORT je výhradním dovozcem!

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Naše značky 

                                                                          

 

a další ...

 

Kde nás najdete

          Stupkova 18, Olomouc, 779 00

    (bývalá budouva Českého telecomu)

                            4. patro

Kontakty
Reva Sport
Reva Sport
(Po-Pá, 8-17 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz