Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-17 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Rozhovory
  4. Rozhovor s Jiří Procházka
24.01.2022
Rozhovory

Rozhovor s Jiří Procházka

Ahoj Jiří,

Můžeš se naším čtenářům, kteří tě třeba neznají představit?

 Ahoj,
Jmenuji se Jiří Procházka. Příští týden oslavím 30 narozeniny. Jsem profesionální kulturista, muscle model. Bydlím čerstvě(cca 4 měsíce) v Olomouci, kde pracuji pro největšího dovozce světové výživy Reva-Sport, což je zároveň i  můj několikaletý sponzor.

 

Jiří, jelikož jsi profesionální sportovec, tak jsi určitě něco i vyhrál. Můžeš nám napsat jaké tituly jsi za svou sportovní kariéru nasbíral?

Samožrejmě mohu..
Jsem 4 násobným Mistrem SvětaAbsolutní Mistr Světa, Mistr Evropy, Mistr Maďarska, Mistr České Republiky, Mistr Manchesteru, Mistr Birminghamu.. Na profesionální scéně mám 3 místo z Las Vegas PRO, 2 místo MIAMI PRO, Atlantic City PRO 3 místo, London PRO 3 místo.. je toho ještě daleko víc, ale to bychom tu byly do rána hhh. Ještě bych možná zmínil Sportovec Roku 2019.

 

A kterého z těchto jmenovaných vítězství si ceníš nejvíc?

Cením si naprosto každého, protože za každým vítězstvím je nějaký příběh. Ale pokud bych měl vybrat, tak asi Mistrovství Evropy v Londýně 2017, kde jsem porazil přes 30 soupeřů z různých koutů světa a získal jsem PRO Card.. tím jsem se přesunul mezi nejlepší v kategorii Muscle Model. A poté moji 2 Profesionální soutěž v Las Vegas, kde jsem sice nevyhrál(byl jsem 3), ale stál jsem na podiu s největšími hvězdami fitness jako je Aj Ellison, Jaco de Bruyn, Wole Adesemoye a další..

 

S naší firmou Reva-Sport spolupracuješ už několik let. Můžeš nám říct jak tahle dlouholetá spolupráce vůbec vznikla?

S Reva-Sport firmou jsem začal spolupracovat v roce 2017, tedy před 5 lety. V té době mi vypršela smlouva s Hi-Tec nutrition a já byl jak se říká na volné noze. Dozvěděl jsem se o firmě od bývalého švagra a tak jsem je oslovil emailem. Po pár dnech mi přišla odpověď a dala se osobní schůzka na které jsem si s Reva-Sportem plácl. Po pár měsících jsem se i velice dobře spřátelil s majiteli firmy.


Reva-Sport stál u téměř všech sportovních úspěchů, které jsem za svou kariéru nasbíral. Po letech mohu říct, že majitelé jsou jako moje druhá rodina. Kdykoliv jsem potřeboval, tak stáli při mě a pomohli mi. Ať už to byly závody, nebo, když jsem byl smutný např. z rozchodu, tak mě vždy podrželi. Když přišla Corona krize a já nemohl pracovat, tak mi pan majitel dal práci a pracuji ve firmě do teď.

Jak říkám, majitelé a Reva-Sport jsou jako moje rodina. Nikdy nezapomínám na toho, kdo při mě stál v těžkých časech a pomohl mi. Proto já tady vždy pro ně taky budu. Přál bych každému sportovci mít takový vztah se sponzorem jako máme my.

Které suplementy od Nás nejraději používáš?
Nejraději používám výrobky od Kanadské značky Mutant. Jejich výrobky jsou kvalitní i jsem byl nějaký čas Ambasadorem této značky. Např. Mutant Mass gainer, Glutamin, Mutant Multi, nebo ISO Surge jsou moji favoriti.

 

Nedávno si psal, že chystáš svůj „comeback“, tak můžeš nám říct kam se chystáš na závody?

Ano chystám svůj comeback po 3 letech. Nezávodil jsem skrz celosvětovou pandemii. Je to vlastně moje první taková pauza, protože jsem závodil od roku 2013 pravidělně.

Chystám se na soutěže do Ameriky. Konkrétně NPC. Ale uvidí se jaká bude epidemiologická situace ve světě. A celkem bych si zazávodil i v PCA, ale vše až na podzim nejspíš.

Máš nějaký svůj vzor/idol?
Vždy jsem obdivoval a vzhlížel k lidem, kteří se z nuly vyšplhali až na samotný vrchol. Ať už to byl Arnold Schwarzenegger, Jaromir Jágr, Conor McGregor a mnoho dalších zvučných jmen.

Co se týče kulturistiky, tak se mi strašně líbí Michal Křižánek. Nebo můj kamarád Luboš Chládek, který je vždy neuvěřitelně připravený a svým přístupem ke všemu v tomhle sportě je pro mě opravdovým Profesionálem.

Jiří, kde se vidíš za 10 let?

No chtěl bych ukončit sportovní kariéru kulturisty. Doufám, že už budu mít rodinu, děti, milující manželku a žít spokojený šťastný život.

 

Děkujeme ti za rozhovor Jiří. Přejeme ti další úspěchy ve tvé sportovní kariéře, ale i pracovním a osobním životě! Team Reva-Sport..

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Naše značky 

                                                                          

 

a další ...

 

Kde nás najdete

          Stupkova 18, Olomouc, 779 00

    (bývalá budouva Českého telecomu)

                            4. patro

Kontakty
Reva Sport
Reva Sport
(Po-Pá, 8-17 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz